O nas

Historia

Wszystko zaczęło się w 1998 roku, kiedy rozpoczęłam pracę z grupami dziecięcymi oraz młodzieżą w Poznaniu, współpracując
wówczas z poznańskim Centrum Tańca. Po przeprowadzce do Rokietnicy w 2008, już jako instruktor mojego ukochanego Studia
Tańca Romy Jakubowskiej kontynuowałam nauczanie tańca w tutejszych placówkach przedszkolnych i szkolnych. Wśród młodych ludzi błyskawicznie wzrastało zainteresowanie zajęciami tanecznymi.
Pojawiło się mnóstwo utalentowanych tancerek i tancerzy. Oczywiście nie mogłam zmarnować takiego potencjału i równie błyskawicznie powołałam do życia „Rokiciaki” – grupę taneczną, nad którą sprawowałam opiekę choreograficzną. Od tego czasu formacje „Rokiciaków” zaczęły się rozrastać, a entuzjazm tancerzy i ich nowa pasja szybko zaowocowały licznymi pokazami na licznych imprezach.
Kolejny etap rozwoju mojej tanecznej pasji to Z-Dance Magdalena Andrzejewska – przedsięwzięcie, które jak dotąd jest zwieńczeniem mojej działalności. Nazwa mojej firmy nie jest przypadkowa. Z Jak Zumba, czyli aktywność, która w sposób idealny łączy elementy tańca i fitnessu. Od tego momentu poszerzyliśmy wachlarz oferowanych zajęć o zajęcia dla dorosłych Zumba Fitness, a potem Zumba Kids i taniec nowoczesny.
Niesłabnące zainteresowanie naszą ofertą pozwala nam stwarzać różnorodne możliwości aktywności fizycznej i rozwoju dla każdej grupy wiekowej, aktywnie uczestniczyć w życiu gminy oraz spełniać marzenia najmłodszych!
Z-Dance kocham i traktuję jak moje trzecie dziecko 😉

Misja

Naszą misją jest realizacja marzeń, rozwijanie pasji do tańca, zumby, aktywności ruchowej, ale przede wszystkim wspaniała zabawa!
To też profesjonalna nauka tańca połączona z rozwojem osobistym dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy razem z nami tworzą wyjątkową społeczność Z-Dance.
Chcemy dzielić się pozytywną energią oraz niezwykłym zapałem jaki rozbudza w nas taniec. Uważamy, że wszyscy mogą nauczyć się tańczyć, cieszyć muzyką i każdy robi to najlepiej.

Magda Andrzejewska

Założyciel i choreograf Z-Dance

Magda Andrzejewska

Licencjonowany instruktor Zumba®Fitness, Zumba®Kids & Kids Jr. oraz Zumba®Sentao. Od 1998 roku instruktor tańca dzieci i młodzieży oraz animator czasu wolnego na terenie Poznania i okolic. Nauczyciel wychowania fizycznego po poznańskim AWFie. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w klubach fitness, instruktor programu taneczno-fitnessowego Salsation™. Instruktor JOGI dla dzieci. Laureatka programu „Lider Animator” fundacji Sport Support. Od dziecka związana ze sportem, trenowała gimnastykę sportową, artystyczną i pływanie synchroniczne. Uczestnik wielu ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatów tańca oraz konwencji dance&fitness. Organizator maratonów charytatywnych Zumba oraz imprez tanecznych dla dzieci i dorosłych, w tym cyklu eventów pt. Międzynarodowy Dzień Tańca „Dzieci dla dzieci” w Rokietnicy. Współpracuje od kilkunastu lat ze Studiem Tańca Romy Jakubowskiej z Poznania, gdzie prowadzi zajęcia z dziećmi  oraz szkolenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z „Tworzenia ruchu i choreografii na scenie”, będącego programem autorskim Romy Jakubowskiej. Prowadząca imprezy okolicznościowe, w tym bale karnawałowe dla dzieci w placówkach szkolnych i przedszkolnych.
Założyciel i opiekun grup tanecznych „Rokiciaki” działających głównie na terenie gminy Rokietnica. Prywatnie szczęśliwa mama 23-letniego Adama i 9-letniej Martyny.

JULIA WIŚNIEWSKA

Instruktor tańca

JULIA WIŚNIEWSKA

Pomimo młodego wieku, tańczy już od 16lat. Wciąż rozwija się i kontynuuje swoją pasję do dzisiaj. Jest zdobywczynią 3 miejsca w kategorii formacje 16+ na Krajowych Mistrzostwach Polski, oraz zdobywczynią 2 miejsca w kategorii formacje 16+ na mistrzostwach WADF. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 4 lat w zespole „New voice”, następnie swoje
skrzydła rozwijała w innych szkołach tańca w Poznaniu, z którymi wspólnie osiągała kolejne sukcesy. Współpracuje z dwoma szkołami tańca oraz regularnie bierze udział w warsztatach. Trenuje pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. W Rokietnicy Julia trenuje najstarszy
zespół Rokiciaków tańczący hip hop, formację pod nową nazwą Rock Cats.

Opinie

Opinie uczestników są dla nas bardzo ważne. Organizujemy zajęcia dostosowane do ich wieku. Najważniejsza jest zawsze dobra zabawa!

"Pasjonatka tańca, wulkan niekończącej się energii. Zawsze chętna do pomocy i współpracy. Zaraża nie tylko uśmiechem, ale także pasją do tańca. Mialam okazję współpracować z nią podczas wielu wydarzeń kulturalnych z Rokiciakami. Razem stworzyłyśmy projekt taneczny "Dancing Ladies". Wspólne tworzenie choreografii to sama przyjemność. Dzięki niej moja przygoda z tańcem trwa już kilka lat i mam nadzieję, że szybko się nie skończy! Polecam! 🤗."
Magdalena Sokulska
"Madzia najlepsza instruktorka jaką znam. Osoba o ogromnym sercu.. z mega podejściem do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, super tancerka, organizatorka wielu wspaniałych imprez tanecznych i charytatywnych. Podchodzi do ludzi z sercem na dłoni... Kto zna "Madzię" ten wie....a kto nie zna to polecam poznać."
Krystyna Sobkowiak
Ja jako męska cześć...powiem tak: Madzia to kobieta wulkan. Wszędzie jej pełno, zawsze uśmiechnięta...bije od niej mega pozytywna energia...poprzez którą przyciąga do siebie zarówno dzieci, które ją kochają, uwielbiają jak i dorosłych. Serdecznie polecam zajęcia z Madzią.
Piotr Osowski

Media o nas

Instruktor :

Partner: