Dla dzieci

ZUMBA®KIDS i ZUMBA®KIDS JUNIOR

Program dance-fitness przeznaczony wyłącznie dla dzieci.
To połączenie dobrej zabawy w postaci ćwiczeń oraz nauka tańca i choreografii do muzyki wielu kultur, takich jak cumbia, salsa, merengue, reggaeton, czy hip hop. Podczas zajęć Zumba® Kids dzieci poprawiają swoją kondycję fizyczną, uczą się koordynacji, równowagi, pracy w grupie a przede wszystkim świetnie się bawią, często przy ulubionych hitach
muzycznych! To świetny sposób na wyładowanie energii, która drzemie w naszych pociechach. To jedne z ich najbardziej ulubionych zajęć! Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

TANIEC NOWOCZESNY

To obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca. Łączy w sobie takie style jak street dance, dancehall, disco dance, jazz, show dance. Wyróżnia go ogromna różnorodność i dynamika. Jest to fantastyczna baza dla dzieci, ponieważ za pomocą świetnej zabawy, wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, umuzykalnienie dziecka, poprawia koordynację ruchową, a także wyrażanie emocji za pomocą ruchu.
Zajęcia prowadzimy głównie z dziećmi w wieku od 7lat.

HIP HOP DLA MŁODZIEŻY

Styl taneczny, uwielbiany przez młodzież, dynamiczny i żywiołowy, popularny na całym świecie, chętnie wykorzystywany przez największe gwiazdy muzyki pop. Nazwą hip-hop określa się całą kulturę, która powstała w latach 70. w Nowym Jorku. Ruchy hip-hopowe możesz zobaczyć w teledyskach zespołów z czołówek list muzycznych. Taniec ten opiera się w dużej mierze na umiejętności improwizacji. Charakterystyczna jest silna
praca nóg na ugiętych kolanach oraz łączenie kroków z wyraźną gestykulacją. Grupa tańcząca hip hop w gminie Rokietnica występuje pod nazwą Rock Cats. Na nasze zajęcia zapraszamy młodzież od 11 lat wzwyż.

JOGA DLA DZIECI

To kreatywne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Prowadzone w inny sposób niż joga dla dorosłych. Łączą edukację z zabawą. Korzystnie wpływają na koncentrację, koordynację ruchową, wzmacniają ciało i kręgosłup, redukują stres. Dzięki relaksacji dzieci stają się one uporządkowane i twórcze. Joga wpływa pozytywnie na umysł i ciało. Dzięki ćwiczeniom dziecko może wypracować właściwą postawę, siłę
i równowagę, uczyć się cierpliwości . Zajęcia pomagają panować nad emocjami, zwiększają poczucie własnej wartości, uczą samoświadomości. To zajęcia ruchowe w grupie bez rywalizacji.

KTO TO TAKI ROKICIAKI ?

Zespół taneczny dzieci i młodzieży, którego opiekunem i choreografem od 12 lat w gminie Rokietnica jest Magda Andrzejewska, współpracująca z wykwalifikowanymi instruktorkami. Rokiciaki to młodzi pasjonaci tańca,
uwielbiający ruch, zumbe oraz taniec pod każdą postacią, a przede wszystkim świetną zabawę i integrację! Zespół na ma swoim koncie bardzo duży dorobek artystyczny, który prezentuje na scenie podczas kulturalnych imprez gminnych. Bierze udział w eventach tanecznych, charytatywnych
oraz turniejach i warsztatach tanecznych. Celem pracy z najmłodszymi Rokiciakami jest szeroko rozumiany rozwój motoryczny i muzyczny oraz zdobycie podstawowych umiejętności tanecznych pozwalających na płynne
przejście do bardziej zaawansowanych grup tanecznych, a w ostateczności do najstarszej grupy tancerzy, noszącej nazwę ROCK CATS. Wszystko to oczywiście poprzez zabawę i w wesołej atmosferze. Zadbaj o rozwój i świetne samopoczucie swojego dziecka, zapisz je do grona Rokiciaków bez względu na predyspozycje, czy umiejętności.

Oferta ferie zimowe i wakacje

Wakacje i ferie zimowe z nami nigdy nie są nudne!
Zapraszamy organizatorów półkolonii, obozów, letnich i zimowych wypoczynków do skorzystania z naszej aktywnej oferty.
Proponujemy opiekę pedagogiczną, tematyczne spotkania z tańcem i zumbą, animacje, zabawy oraz zajęcia sportowe.

Pokazy taneczne i animacje

Oferujemy pokazy i animacje na wszelkiego rodzaju imprezach, od bankietów, przez festyny, dni dziecka, dożynki, walentynki, po kameralne uroczystości i prywatne urodziny dziecka. Pokaz taneczny prowadzony jest przez dziecięce zespoły- Rokiciaki, młodzieżową formację Rock Cats lub pokaz Zumby Fitness , Zumby Kids lub Latino Pań. Podejmiemy się także prowadzenia eventów dla dzieci oraz jak co roku zapraszamy na nasze imprezy cykliczne takie jak „Taneczne Mikołajki” oraz „Międzynarodowy Dzień Tańca Dzieci dla Dzieci”.

Organizacja i prowadzenie imprez

Przedsięwzięcia, wydarzenia i aktywności sceniczne, w które się angażowałam:

– wsparcie artystyczne wszystkich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy począwszy od 2014r.

– coroczny udział wraz z zespołami dzieci, młodzieży i dorosłych na dużych imprezach gminnych takich jak Rumpuć, Rokietnickie Integracje, Rozświetlenie choinki i innych

– jako Lider Animator, prowadzenie przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie części wielkiego eventu z cyklu „Z Zumba Fitness po zdrowie” skierowanej dla najmłodszych. Na scenie tuż przed Majką Jeżowską oraz zespołem światowej zumbowej czołówki – DjMam’s

– prowadzenie Tanecznego Flash mob Kids w Poznaniu na Starym Rynku oraz Placu Wolności podczas współpracy ze Studiem Tańca Romy Jakubowskiej

– otwarcie klubów fitness , w tym SPAlarni w Puszczykowie- pokaz Fitness na scenie tuż przed moim ukochanym zespołem Coma, klubu Magiel na Placu Wolności w Poznaniu, otwarcie salonu Kenzo i pokaz step dance tuż przed Małgorzatą Ostrowską, otwarcie klubu „Piwnica pod Termami” w Tarnowie Podgórnym oraz pokazy z fitness klubem Cityzen, pokazy dzieci i dorosłych na otwarciu hali sportowej w Rokietnicy oraz zawodach siatkówki.

– występy fitness podczas Dni osiedla Orła Białego w Poznaniu

– prezentacja podczas maratonów charytatywnych m.in. w Rzeszowie podczas projektu Lider Animator, w Gdańsku, w Pobiedziskach oraz Szamotułach, Poznaniu i wielu innych miejscach na terenie naszego kraju.

Organizacja i prowadzenie imprez

Od 2014r mam zaszczyt i przyjemność organizować oraz prowadzić dwie cykliczne imprezy o charakterze charytatywnym, odbywające się każdego roku w grudniu i w kwietniu, skierowane głównie dla najmłodszych adeptów tańca. TANECZNE MIKOŁAJKI oraz MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA „DZIECI DLA DZIECI” to eventy jednoczące pokolenia, o bogatym programie artystycznym, łączące świetną zabawę z naszym nadrzędnym celem jakim jest wsparcie dla najbardziej potrzebujących, w naszym przypadku dzieci.
Każda z tych imprez jest szczególna, budzi wspaniałe emocje, ma niepowtarzalny klimat, daje nam ogromną radość, ale także często wzrusza do łez. Popularność imprez z roku na rok wzrasta. Poprzednie lata frekwencja na obu tych imprezach przekraczała 500 osób, co cieszy ogromnie, bo wiąże się to z coraz większym wsparciem.

Podczas każdej realizacji mogę liczyć na pomoc ze strony gminy, wielu firm lokalnych, dziesiątek wolontariuszy oraz organizację Sport Support, której program Lider Animator mam przyjemność reprezentować.
Do pozostałych organizacji należy także dodać takie eventy jak Rodzinne Powitanie Wiosny, Maratony Charytatywne Zumba Fitness, tematyczne Warsztaty taneczne dla młodzieży i dorosłych, Taneczne zakończenie lata. Prowadzenie festynów z okazji Dnia Dziecka, bali Wszystkich Świętych, animacji podczas Baby Targów, imprez firmowych i uroczystości weselnych.

Baliki karnawałowe

Karnawał to czas zimowych zabaw, szaleństwo imprez, dyskotek, a przede wszystkim balików karnawałowych. To nasz ulubiony czas!
Proponujemy prowadzenie balików, w przedszkolach i szkołach dla kl 1-3. Oferujemy mnóstwo doskonałej zabawy, niezapomniane atrakcje, wyjątkowe scenariusze tematyczne i oczywiście odpowiednio dobraną do imprezy i jej tematyki muzykę. Specjalnie przygotowane bloki taneczne, liczne konkursy, wesołe zabawy i różnorodne animacje sprawią, że nasz bal karnawałowy na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Zaproponuj swój temat imprezy lub zdaj się na nas 🙂 Prowadziliśmy już szereg balików i dyskotek, w tym „W krainie Bajek” , „W kosmosie”, „ Świat kapeluszy”, „Star Wars”, „ Taneczna Podróż dookoła świata”, „Letnie szaleństwo w środku zimy”, „ Bal piżamowy” i wiele innych. 

Balik trwa zazwyczaj 1,5 h, a każda minuta imprezy wykorzystywana jest w 100% aktywnie i atrakcyjnie. Baliki prowadzi: Magdalena Andrzejewska. 
Zapraszamy do skorzystania z oferty. 

PRACA

Kochasz taniec, pracę z dziećmi, chcesz się rozwijać i nabrać doświadczenia? Jesteś osobą pogodną i komunikatywną i poszukujesz pracy? Dołącz do naszego zespołu instruktorskiego. Proponuję pracę z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi oraz młodzieżą.
Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenie przygotowujące do pracy z konkretną grupą wiekową. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne, muzyczne lub wychowanie fizyczne.

Gotowi na zabawę!?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, by wyrazić swoją chęć uczestnictwa w zajęciach.

* Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem się. Każda osoba, która wypełni formularz otrzyma potwierdzenie telefoniczne lub mailowe w ciągu 24 godzin.