Dla dorosłych

Zumba®Fitness

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Na zajęciach poznaje się proste kroki i układy taneczne, wykonuje się energetyczną kombinację ruchów, a
wszystko to przy motywującej muzyce latynoskiej. Zumba stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy, dając możliwość poznania kroków salsy, cumbii, merengę, mambo, flamenco, czy reggaeton’u. Celem zajęć jest ekspresowe spalanie kalorii i zbędnych kilogramów przy rytmach doskonałej muzyki, doskonalenie koordynacji ruchowej, wzrost kondycji fizycznej oraz poprawa
podstawowej wydolności krążeniowo-oddechowej. Zajęcia dla każdego.

Zumba®Sentao

To trening taneczno-wzmacniający, w którym ćwiczenia wykonuje się przy użyciu krzeseł. Zajęcia odbywają się oczywiście w rytm gorących latynoskich i współczesnych rytmów, więc pomimo, że „sentar” z hiszpańsiego znaczy ‘siedzieć’, to zdecydowanie nie da się usiedzieć w miejscu. Trening szczególnie skupia się na środkowych i dolnych partiach mięśniowych (brzuch, uda, pośladki, klatka). W dość szybkim czasie można uzyskać zdecydowanie widoczne efekty, a zajęcia to sama przyjemność i nieziemska zabawa! Jest to forsowna forma aktywności wymagająca kondycji fizycznej i wcześniejszego doświadczenia z zajęciami fitness.

Latino Solo

To zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Nauka specjalnie przygotowanych choreografii, zawierających elementy salsy, bachaty, samby, cha cha cha, czy rumby. To zmysłowy taniec, pozwalający każdej z pań poczuć się wyjątkowo. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? To zajęcia w sam raz dla Ciebie. Poczuj odrobinę relaksu, daj upust emocjom i uwolnij wyobraźnię. Latino solo to najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Zajęcia prowadzimy w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokietnicy pod nazwą DANCING LADIES.

Gotowi na zabawę!?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, by wyrazić swoją chęć uczestnictwa w zajęciach.

* Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem się. Każda osoba, która wypełni formularz otrzyma potwierdzenie telefoniczne lub mailowe w ciągu 24 godzin. 

Instruktor :

Partner: